Dyrektor ds. Eksportu

HRBusiness Consulting – specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska managerskie wyższego i średniego szczebla oraz eksperckie, metodologią poszukiwań bezpośrednich. Jesteśmy zaufanym partnerem biznesowym wielu międzynarodowych i polskich firm.

Dla naszego klienta, firmy z branży produkcyjnej (FMCG), poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Dyrektora ds. Eksportu

Miejsce pracy: okolice Warszawy (województwo mazowieckie)

Zadania:

  • Bieżące wsparcie Zarządu poprzez tworzenie, wdrażanie i realizację strategii eksportowej.
  • Tworzenie i realizacja strategii działań na rynkach eksportowych.
  • Nadzór nad realizacją planów sprzedaży zagranicznej i dystrybucji produktów (marki producenta i marki własne).
  • Sporządzanie planów i budżetu oraz analizy ich realizacji.
  • Koordynowanie działań marketingowych poprzez uczestnictwo w targach i prowadzenie kampanii promocyjnych.
  • Kontrola realizacji kontraktów zagranicznych.
  • Analiza sprzedaży i kosztów bezpośrednich.
  • Sporządzanie okresowych statystyk sprzedaży w ujęciach ilościowych i wartościowych.
  • Zarządzanie zespołem w rozproszonej strukturze.

Poszukiwane kompetencje:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 5 lat w firmie produkcyjnej (FMCG).
  • Doświadczenie poparte sukcesami w rozwoju sprzedaży na rynkach zagranicznych, w tym nawiązywanie relacji bezpośrednio z sieciami handlowymi, jak i dystrybutorami.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
  • Umiejętność i doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych.
  • Doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu strategii handlowej.
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Przedsiębiorczość i dynamizm w działaniu.
  • Biegła znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość języka rosyjskiego i/lub drugiego języka obcego na poziomie swobodnej komunikacji będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet świadczeń dodatkowych.
  • Wynagrodzenie podstawowe plus system premiowy.
  • Samochód służbowy.
  • Możliwości rozwoju zawodowego.

Zapraszamy do przesłania cv poprzez:Aplikuj

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.