Specjalista ds. Rozwoju

HRBusiness Consulting – specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska managerskie wyższego i średniego szczebla oraz eksperckie, metodologią poszukiwań bezpośrednich. Jesteśmy zaufanym partnerem biznesowym wielu międzynarodowych i polskich firm.

Dla naszego Klienta, firmy z branży energetycznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Południe (województwa lubelskie i podkarpackie).

Zadania

  • Pozyskiwanie nowych klientów w zakresie rozwoju usług, sprzedaży produktów okołoenergetycznych oraz białych certyfikatów,
  • Budowanie relacji z klientami (m.in. zarządcy nieruchomości, wspólnoty mieszkaniowe),
  • Prowadzenie analiz rynku ciepłowniczego w lokalizacji
  • Współuczestnictwo w pracach działu technicznego związanych z rozpatrywaniem wniosków o przyłączenie do sieci oraz realizacji inwestycji przyłączeniowych,
  • Współuczestnictwo w podpisywaniu i rozliczaniu umów o dofinansowanie inwestycji.

Poszukiwane kompetencje

  • Minimum 3 lata doświadczenia przy realizacji projektów handlowych,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji z klientami,
  • Orientacja na realizację celów,
  • Samodzielność w realizacji prowadzonych zadań, dobra organizacja pracy,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość zagadnień finansowych i budowanie biznesplanów,
  • Doświadczenie w branży ciepłowniczej będzie dodatkowym atutem.

Oferta dla kandydata

  • Bezpośredni wpływ na rozwój organizacji,
  • Samodzielną i pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze,
  • Umowę o pracę (podstawa plus premia uzależniona od wyników),
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pakiet świadczeń pracowniczych,
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy.

Zapraszamy do przesłania cv poprzez: Aplikuj

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.