Dyrektor ds. Operacyjnych

HRBusiness Consulting – specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska managerskie wyższego i średniego szczebla oraz eksperckie, metodologią poszukiwań bezpośrednich. Jesteśmy zaufanym partnerem biznesowym wielu międzynarodowych i polskich firm.

Dla naszego klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Dyrektora ds. Operacyjnych

(funkcja w Zarządzie Spółki)

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:
Bieżące wsparcie Zarządu poprzez optymalizację procesów, poprawę ich efektywności oraz przeprowadzenie restrukturyzacji operacyjnej.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie funkcją serwisową i handlową oraz procesami produkcyjnymi w spółce.
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych w celu poprawy ich efektywności i zwiększenia rentowności zleceń.
  • Zaplanowanie i przeprowadzenie restrukturyzacji operacyjnej, z uwzględnieniem usprawnienia procesów produkcyjnych i likwidacji tzw. wąskich gardeł oraz optymalizacji struktury organizacyjnej.
  • Współpraca z działami technicznym i technologicznym w procesie przygotowywania dokumentacji projektowej oraz z działem zakupów w procesie realizacji zamówień na potrzeby projektów.
  • Wdrażanie i zarządzanie systemem pracy opierającym się na rozliczeniach projektowych.
  • Wdrażanie systemu informatycznego na potrzeby obszaru produkcyjnego.
  • Wdrażanie narzędzi Lean Manufacturing.
  • Zarządzanie podległym zespołem oraz procesami (podział zadań, motywowanie, budowanie pozytywnej atmosfery w zespole sprzyjającej efektywnej pracy).
  • Wsparcie pracowników podległych zespołów i dbanie o ich rozwój, podnoszenie kwalifikacji i doskonalenie umiejętności, oraz motywację podległego zespołu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania firmy.

Poszukiwane kompetencje:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Doświadczenie w branży produkcyjnej, preferowana produkcja w sektorze stalowym.
  • Doświadczenie w planowaniu i wdrażaniu procesów restrukturyzacji operacyjnej.
  • Umiejętność wdrażania Lean Manufacturing.
  • Mile widziane doświadczenie we wdrażaniu systemu klasy ERP na potrzeby obszaru produkcyjno-technicznego.
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie średniozaawansowanym.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie z tradycjami.
  • Realny wpływ na procesy w firmie.
  • Współudział w przeprowadzeniu organizacji przez zmianę.
  • Samochód służbowy.
  • Pakiet benefitów.

Zapraszamy do przesłania cv poprzez: Aplikuj

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.