Dyrektor Handlowy

HRBusiness Consulting – specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska managerskie wyższego i średniego szczebla oraz eksperckie, metodologią poszukiwań bezpośrednich. Jesteśmy zaufanym partnerem biznesowym wielu międzynarodowych i polskich firm.

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: woj. lubelskie

Zadania:

  • bieżące wsparcie Zarządu poprzez budowanie krótko i długofalowych strategii sprzedaży oraz stworzenie i wdrożenie nowych standardów pracy w pionie handlowym.

Zakres obowiązków obejmuje ponadto:

  • kreowanie oraz wdrażanie  strategii handlowej,
  • ocenę potencjału oraz rozwój nowych możliwości biznesowych,
  • realizację założeń biznesowych,
  • przygotowywanie planów sprzedaży, nadzór nad realizacją założeń sprzedażowych,
  • efektywne zarządzanie podległymi działami sprzedaży celem zapewnienia sprawności procesów w firmie i rozwoju poziomu sprzedaży,
  • motywowanie pracowników, rozwój ich kompetencji,
  • tworzenie budżetu oraz ścisła  kontrola nad jego realizacją,
  • negocjowanie, zawieranie umów handlowych oraz koordynacja ich realizacji,
  • bieżący monitoring oraz analiza danych rynkowych poszczególnych kanałów dystrybucji oraz działań konkurencji,
  • raportowanie wyników pracy podległych działów.

Poszukiwane kompetencje:

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku Dyrektora Handlowego, w tym 2 lata doświadczenia przemyśle mięsnym,
  • preferowane doświadczenie handlowe w kanale tradycyjnym,
  • nastawienie na osiągnięcie celu i realizację zadań,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca prowadzenie samodzielnych negocjacji handlowych,
  • zaangażowanie, samodzielność, inicjatywa w działaniu, dokładność, sumienność, umiejętność współpracy zludźmi,
  • gotowość do relokacji.

Oferta dla kandydata:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • wynagrodzenie podstawowe plus system premiowy,
  • możliwość objęcia funkcji w Zarządzie Spółki,
  • samochód służbowy,
  • zakwaterowanie

Zapraszamy do przesłania cv poprzez:Aplikuj

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.